Hakkımızda

Hakkımızda HOME/HAKKIMIZDA
BİZ KİMİZ?

Özgür Bilgisayar 2008 yılında bilişim sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

öZGÜR Bilgisayar gerçekleştirdiği başarılı sistem uygulamaları ile bu alanda uzmanlaşmış ve yaptığı yatırımlar ile sektörün kurumsal çözüm üreten güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir.

ÖZGÜR Bilgisayar işletmelerin bilişim alt ve üst yapılarına ait bütün ihtiyaçlarını temin ederken aynı zamanda bilişim sektöründeki en son teknolojileri, güçlü teknik desteği ile bütünleştirip sistem çözümleri şeklinde müşterilerine sunarak, kurumların iş verimliliği noktasında optimizasyonunu sağlamayı ilke olarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

ÖZGÜR Bilgisayar “Çözüm için varız” sloganını bilişim sektörünün her alanında uygulama vizyonunu hedefler. Müşterilerinin minimum maliyetle teknolojinin maksimum imkanlarından yararlanması için gerekli bütün materyalleri temin ederek, müşterisinin bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten, müşterisinin teknolojik altyapısı sayesinde yatırım/kazanç grafiğini yukarıya taşıyabilen iş ortağı olmayı amaçlamakta ve bütün çalışmalarını bu doğrultuda yapmaktadır.

ÖZGÜR Bilgisayar‘ın en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörünün lider firması olmak temel amacımızdır.

MİSYONUMUZ

Kurumsal firmaları müşteri kitlesi olarak belirleyen firmamız, müşterilerinin teknolojik gelişimlerini sağlayarak “katma değer üreten bilişim partneri” olma misyonunu üstlenmiştir.

Firmamız yalnızca donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmekle kalmamakta, aynı zamanda müşterisinin faaliyet gösterdiği sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek iş ortağının rakipleriyle yarışabileceği teknolojik seviyeye gelebilmesi için gerekli LAN, WAN, RF çözümler, Network altyapısı, veri depolama, internet güvenliği ve e-ticaret gibi çözüm çeşitlerini de müşterisine sunmaktadır.

Piyasa şartları gereği oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda endüstriyel alanlarda da ihtiyaç haline gelen donanımları montajlayarak ve bu uygulamaları geliştirip müşterisinin kullanımına açarak, hizmet verdiği firmanın bilişim altyapısıyla uluslararası düzeyde rekabet etmesini sağlayarak, kaliteli üretici noktasına ulaşabilmesini kendisine misyon olarak seçmiştir.

Kısa sürede ÖZGÜR Bilgisayarın faaliyet alanlarında lokomotif rolünü üstlenmesinin altında yatan gerçek; müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satış ağımız, işlerinde uzman teknik servis elemanlarımız, Karaman’da müşterilerimize en verimli ve uygun satış koşullarına ayak uydurabilmemizdir.

ÖZGÜR Bilgisayar olarak biz, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

Faaliyet Alanlarımız

OEM Bilgisayar Satış
OEM Parça Satış Kanalımız
Teknik Servis ve Hizmetleri
Web Tasarım Logo Tasarım
Güvenlik sistemleri
Bilgisayar Satış
Marka Model bağımsız çalışan firmamızda her marka ve model bilgisayar satışıKalite = Fiyat + Performans + İhtiyaca cevap verebilme düsturu ile ihtiyaç sahibi ve teknoloji tutkunlarına ihtiyaç yada arzularına göre toplama bilgisayar satışı

Bilgisayar Sarf Malzemeleri
Mouse, Klavye, Ses sistemleri, Joystick, Gamepad, Cd Çantası, Boş cd disket, Webcam çeşitlerimiz ve bir çok sarf malzemesinin satışı.

Teknik Servis
Arızalı ürünlerinizi evinizden, iş yerinizden alıyor; bakım işlemlerinden sonra tekrar gelip kurulumunu yapıyoruz. Hızlı, kaliteli, uzman teknik servis.

Kurumsal Çözümler
Şirketiniz bünyesindeki bilgisayarların Network kurulumu ve yıllık bakım anlaşmaları. Network konusunda uzmanlaşmış teknik ekip.

Web Tasarım Hosting Hizmetleri
Çok uygun fiyatlara web tasarımı ve hızlı güvenilir sunucularda sitenizin yayınlanması.

Güvenlik Hizmetleri
Çok uygun fiyatlara Karaman’da imkansız denilen güvenlik kamera sistemleri kurulumu.